15 Şubat 2009 Pazar

Tatilde Eniştemi Azdırdım

Üniversiteyi kazandığımda eniştemin tayini de İstanbul’ a çıkmış bende onlarla birlikte kalmaya başlamıştım. İlk başlarda iyi idi bu, ama sonraları bundan pek memnun olmamıştım., hem ben sıkılıyordum hem de onların rahat etmediğini düşünüyordum. Ben artık rahat olmak istiyordum çünkü okuldan arkadaşlarım oluyordu enişte ise buna müsaade etmiyordu. Ablam ve eniştem benim kızlığımı kaybettiğimi bilmiyorlardı onlar halen bana kız çocuğu gibi davranıyorlardı. Bir gün ablamla eniştemin benim hakkımda konuştuklarına şahit oldum. Eniştem " melahat sen bu müge de bir gariplik hissediyormusun" dedi. Ablamda "ne gibi" deyince "sanki bana büyük kadın gibi geliyor" ablam ne demek istediğini anlamıştı ama hiç bozuntuya vermedi "saçmalama sadece biraz çabuk gelişti sana öyle geliyor" dedi. Ertesi günlerde ablam benim ağzımı aradı "hiç erkek arkadaşın oldu mu?" dedi, bende anlamazlıktan gelerek "tabii okulda çok" dedim "hayır o anlamda değil sevgili olarak" "evet lisede oldu ama ayrıldık" dedim. Sonra daha açık davranarak "onunla seviştiniz mi?" deyince "hayır" dedim. Ama onu ikna edemedim zannediyorum.

O günden sonra daha bir tedirgin olmuştum. Eniştemlerde pek rahat edemiyordum artık sıkılıyordum. Bu aynı zamanda eniştemle aramıza bir soğukluk girmesine de neden olmuştu. Daha sonraki günlerde eniştemin bakışlarını üzerimde daha fazla hissetmeye başladım. Bilmiyorum belki bana öyle geliyordu. Kendimi kontrol altında hissetmeye başlamıştım. Bir gün okul yoktu evde duruyordum. Eniştemin de işte işi erken bitmiş eve gelmişti. Çay içmek istediğin söyledi. "Olur" diyerek mutfağa çay hazırlamaya geçtim. Eniştemde lavabodan su alacakmış mutfağa geldi. Bardağı raftan alırken arkamdan geçmesi gerekiyordu. Arkama hafifçe sürterek geçti. Her tarafım bir anda titremeye başladı. Hiç eniştemi bu kadar yakından hissetmemiştim. Bunu bilerek mi yaptı yoksa istemeden mi oldu anlamam için fazla vakit geçmedi. Çıkarken bu sefer daha fazla sürttü. Bende bilmezlikten gelerek bir şey demedim, hem de hoşuma gitmişti iki yıldır hiç ilişkiye girmemiştim. Bu nedenle ilgi duyduğunu hissetmiştim, ama kızmadım işi onun oluruna bırakacaktım. Belki aramızdaki resmiyette bundan kaynaklanıyordu, ilgi duyuyor ama bunu söyleyemiyordu bense bundan suçluluk duyuyor ablama ihanet etmek istemiyordum.Birkaç gün sonra akşam yemeği yerken yine böyle bir hadise oldu. Üçümüz masada oturuyorduk. Eniştemin bacakları benim bacağıma değdi, yine mutfaktaki gibi bir elektriklenme olmuştu. Bu sefer eniştem artık iyice bacağını bacağıma değdirmeye başladı, ben de ses çıkarmadım. Ablam mutfaktan bir şey getirmeye gittiğinde çatalını masanın altına düşürdü ve onu almak için eğildiğinde kolları da bacaklarıma değdi. Hafifçe okşamaya başladı. Hiç konuşmuyorduk sadece hareketlerle iş çığırından çıkıyordu. Ama o günden sonra birbirimize yakınlığımız daha da arttı, artık çekinmiyor rahat rahat konuşuyorduk. Bir gün yine akşam yemeğinde misafirler vardı, eniştem karşımda oturuyordu, yemeğin ortalarına doğru konuşmalar yükseldiğinde eteğimin yukarı doğru kaldırıldığını hissettim. Karşıma baktığımda eniştem gözüme bakıyordu anlamıştım. Ayakları ile eteğimi yukarı doğru kaldırdı. Ayak uçlarını bacaklarımın arasından soktu, hareket ettirmeye başladı. Müthiş tahrik olmuştum. Hiç sesimi çıkarmadan yemeğe devam ettim ama belli etmemek çok zordum. Bir müddet devam etti benim aram iyice ıslandı. Toparlanarak tuvalete gittim ve masturbasyon yaparak boşaldım.

Eniştemle günbegün yakınlaşıyorduk, ama bunun hoş bir şey olmadığını biliyordum fakat eniştem istedikçe bende kendimi tutamıyordum. Gece geç vakitlere kadar ders çalıştığım bir gün ablamlar yatmıştı, lavaboya gittiğimde ablamların odasından sesler duydum, irkildim önce sonra odaya doğru gittim. Bundan dört yıl önce annemle, kahyamızı gördüğüme benzer şekilde ablamları gördüm. Ablamla eniştem sevişiyorlardı. Ben de uzun süredir sex yapmadığımdan durup izlemeye başladım. Eniştem önce ablamı boynundan aşağılara kadar öptü. Sonra ablama eniştemin penisini ağzına alıp emmeye başladı. Eniştem ablamın başını iyice penisine bastırıyordu, bir müddet devam edince eniştem hızla ablamın başını kaldırıp yüzükoyun yatırdı arkasına geçerek penisini arkasından amına girdirdi, hızla gidip gelmeye başladı. Bu arada ben iyice ıslanmıştım, o anda ablamın yerinde olmayı çok arzulamıştım. Eniştem başını yukarı ve gerilerek ablamın üzerine yığıldı . Ben de boşalmıştım. Bu çok hoşuma gitmişti bundan sonrada eniştemle ablamı birkaç kez görmek için kolladım ama göremedim. O gün aklıma koymuştum eniştemle birlikte olacaktım, eniştemin bunu istediğini biliyordum o zaten benden karşılık bekliyordu istediğini birkaç kez belli etmişti.

Birkaç gün sonra ablam eniştem ve ben memlekete antalya ya gezmeye gittik. Bir tatil köyü idi gayet güzel bir yerdi. Çokta kalabalıktı. Deniz kenarına gittiğimizde üstsüz duran turist kızlar ilgimi çekmişti. O kadar rahat geziyorlardı ki, ama hiç türk görmedim. Ablama ben de üstsüz girmek istediğim söyledim kızınca vazgeçtim. O halen beni herhalde genç kız zannediyordu. Denize girip çıktığımda enişteme havluyu vererek sırtımı kurulamasını rica ettim. Severek kabul etti. O havluyu sırtıma sürttükçe aklıma ablamla sevişmeleri geliyordu, bir yandan da gözlerimi kapatarak ona doğru sırtımı verdim, mesajı almıştı. Daha bir okşayarak kurulamaya başladı. Ablama biraz sonra geleceğimi söyleyerek odaya gittim. Eniştem arkamdan ne bahane uydurdu ablama bilmiyorum geldi. Odaya gelerek üzerimi değiştirme numarası yaptım bu arada da eniştem içeri girdi, beni çırılçıplak gördü, hiç birşey demedi yanıma gelerek dudaklarımdan öpmeye başladı. Hemen kollarımı boynuna uzattım, uzun uzun öpüştük. Beni duvara yaslayarak bacaklarımı yukarı kaldırdı, külotunu aşağıya indirerek penisini önüme dayadı. Ama hemen olasını istemiyordum. Aşağı eğilerek penisini ağzıma alarak bir müddet öptüm. penisi iyice sertleşmişti. Sonra eniştem aşağı eğilerek benim kadınlığımın içinde dilini gezdirdi. Her tarafım titriyordu "yeter artık" dedim. Benim dememle yukarı kalkarak bacaklarımı yukarı çekip penisini kadınlığıma soktu. Ve ayakta gidip gelmeye başladı, ama çok rahat olmuyordu arada penisi çıkıyordu. Arkamı dönerek yere kollarımın üzerinde çömeldim. Arkama geçip kadınlığıma iyice penisini soktu. Ben de arkamı onun önüne durmadan itiyordum. Hızla gidip gelirken içimde ılıklık hissettim. İçime boşalmıştı çok geçmeden bende titredim kollarım beni kaldırmıyordu olduğum yere yığıldım. Eniştemde üstüme yığılmıştı. Bir müddet sonra ablamın şüpheleneceğini düşünerek kalktık. "Sen bakire değil miydin?" dedi. "Hayır" dedim. "Tahmin etmiştim" dedi ve nasıl olduğunu sordu. Bende başımdan geçenleri anlattım. Buna çok memnun oldu.

O tatilden eniştem ve ben birbirimizi daha iyi tanıyarak ayrıldık. Ablam hiçbir şeyden şüphelenmemişti. Yinede ben ablamın duyunca çok üzüleceğini bildiğimden onların yanından ayrılmak istedim. Daha sonraki yıllarda eniştemlerle kalmadım, ayrılarak arkadaşlarla beraber kaldım.

2 yorum:

  1. slm ben berkay yaş 24 1,70 boy kilo 60 kahverenkli gözlüyüm siyah saçlı atletik yapılı burda reel sex arayan ciddi bayanlar dul kadınlar her türlü ilişkiye açığım sadce siz isteyin sınırsız sex ve fantazileri yaşatrıcağım unutmayacağınız bir gece olcak içinizde briken fakat yapamdığınız istek haz ve duyguları dışarı çıkartırırım aramanız yeterli sadce 05533523681

    YanıtlaSil